ثبت نام و پیش ثبت نام

متقاضیان ثبت نام پس از انجام تعیین سطح و مشاوره جهت تعیین زمان کلاس خود، می‌توانند  با ارائه مدارک کامل به  آموزشگاه ، ثبت نام خود را انجام دهند. این مدارک شامل کپی از کارت شناسایی فرد از جمله شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه رانندگی، دو قطعه عکس، شهریه کامل ثبت نام و قبض رسید تعیین سطح است.

*** جهت پرداخت شهریه به صورت حضوری می توانید از دستگاه کارت خوان استفاده نمایید.

 

قوانین و شرایط ثبت نام

  • هدف از تعیین سطح، سنجش سطح زبانی متقاضیان ثبت نام و مشاوره آموزشی است که توسط مدیران آموزش و کارشناسان واحد انجام می پذیرد. این سنجش سطح، در 10 الی 15 دقیقه به صورت شفاهی و به طور حضوری و یکی از ملزومات ثبت نام در شریف آموز به شمار می آید.

  • قبض تعیین سطح صادر شده بمدت 90 روز در موسسه زبان شریف آموز معتبر خواهد بود.

  • همراه داشتن کارت شناسایی معتبر درهنگام تعیین سطح برای متقاضیان، الزامیست . آگاهی از کلیه مدارک ثبت نام (کارت شناسایی(کارت ملی)+ کارت بانکی) این امکان را برای متقاضیان محترم فراهم می سازد که در همان روز پس از مشخص شدن سطح خود، زمان کلاس را مشخص نموده و جهت ثبت نام اقدام نمایند.

     

تخفیفات

از این پس کلیه زبان آموزان که شامل هر کدام از بندهای زیر باشند می توانند از تخفیف های مرکز استفاده نمایند:

1- تخفیف زبان آموز ممتاز      25%         ( نفر اول هر کلاس که نمره بالای 85 درصد کسب کرده باشد )
2- تخفیف نفر سوم خانواده       25%       ( اگر سه نفر از اعضای خانواده ای عضو مرکز زبان باشند ، نفرسوم می تواند از تخفیف استفاده نماید )
3- تخفیف شرکت ها و ادارات و موسسات طرف قرارداد        20 %
4- تخفیف مدرسان و همکاران       100%            ( کلیه مدرسان و همکاران مرکز می توانند به صورت رایگان از انواع خدمات آموزشی مرکز بهره مند شوند )

 

 

ثبت نام دوره های زبان انگلیسی ویژه کودکان