معرفی آموزشگاه :

آموزشگاه زبان شریف آموز در سال 1397 با هدف ارتقاء سطح دانش زبانی با استفاده از جدیدترین امکانات ، منابع و روش های آموزشی در شهر یزد فعالیت خود را آغاز نمود .

 

فضا و امکانات

همچنین با توجه به فضای ساختمان و تعداد کلاس ها، آموزشگاه شریف از فضای مناسبی برخوردار می باشد.  در خصوص امکانات آموزشی آموزشگاه می توان به تجهیرات صوتی و تصویری از قبیل کامپیوتر ، تلویزیون هوشمند و دستگاه های پخش پیشرفته در هر کلاس اشاره کرد. در آموزشگاه شریف آموز سعی شده است که از جدیدترین منابع آموزشی همچون کتاب ها و فیلم های آموزشی جدید جهت یادگیری هرچه بهتر و سریع تر استفاده شود .

 

چرا شریف آموز

1 .  دارای مجوز رسمی از سازمان آموزش و پرورش

2 .  آموزش زبان های انگلیسی ویژه خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان

3 .  بهره گیری از اساتید مجرب و با سابقه

4 .  ارائه روش ها و کتاب ها و منابع آموزشی جدید

5 .  استفاده از امکانات صوتی و تصویری از قبیل کامپیوتر ، تلویزیون هوشمند و دستگاه های پخش پیشرفته در تمام کلاس های آموزشگاه

6 .  استفاده از منابع کمک آمورشی از قبیل کتاب داستان ، فیلم و موسیقی به زبان اصلی جهت یادگیری بهتر و سریع تر

9 . برگزاری دوره های جدید آموزش مکالمه بدون کتاب و آموزش گرامر به صورت عملی

10 .  ارائه گواهینامه معتبر در پایان هر دوره  

12 . ارائه فعالیت های فوق برنامه از قبیل اردوهای توریستی-تفریحی از اماکن تاریخی و دیدنی، برگزاری جلسات و همایش های انگلیسی و جلسات نمایش فیلم و نقد و گفتگو به زبان انگیسی جهت ارتقاء سطح دانش و مهارت زبانی زبان آموزان  

13 . ارائه مشاوره آموزشی ، تحصیلی و علمی توسط کارشناسان آموزشی آموزشگاه

14 . برگزاری جلسات توجیهی آموزشی جهت والدین زبان آموزان

 

مدرسین متخصص و با تجربه:

موسساتی که از مدرسین مجرب و متخصص در راستای آموزش مفاهیم زبان استفاده می کنند همواره شاهد بازخوردهای مناسبی از جانب ارباب رجوع خود که همان زبان آموزان می باشند خواهند بود. یک معلم خوب علاوه بر دانش و مدارج زبان، زبان آموزان را به یادگیری راغب کرده و میل و رغبت آنها را برای طی نمودن سطوح متفاوت زبان زیاد می کند. لذا وجود مدرسین با دانش بالا و حمایتگر یکی از وجوهی است که موسسات خوب از آن برخوردار می باشند)

 

مدیریت موسسه:

یکی از مسایل مهمی که می تواند باعث ایجاد یک محیط آموزشی مناسب و به طبع آن رضایت زبان آموزان و خانواده های آنان گردد مدیریت مناسب یک محیط آموزشی می باشد. مهارت فنی، انسانی و ادراکی یک مدیر می تواند در موفقیت هر مجموعه نقشی موثر ایفا نماید.

 

 

لیست دوره های آموزشی زبان انگلیسی
فضا و امکانات آموزشگاه زبان شریف آموز
سخنی با والدین زبان آموز
محیط آموزشی موسسه